XVIII bėgimas „Jono Basanavičiaus tėviškė (Ožkabaliai)

Šių metų lapkričio 24 dieną vyko XVIII bėgimas „Jono Basanavičiaus tėviškė (Ožkabaliai) – Bartninkų Jono Basanavičiaus mokykla – daugiafunkcis centras“ skirtas paminėti 167-osioms Jono Basanavičiaus gimimo metinėms.

5.9 km nuotolį įveikė 193 bėgikai, jauniausiam tarp jų buvo 8 metai, vyriausiam – 79 metai. Pirmasis finišavo Giedrius Valinčius (Kalvarija), tarp moterų greičiausia buvo Viktorija Varnagirytė (Vilkaviškis).

Sėkmingiausiai pasirodė Švenčionių rajono sportininkai Renata Butkytė (treneris Zenonas Zenkevičius) jaunimo amžiaus grupėje ir Justas Sažinas (treneris Raimondas Turla) jaunių amžiaus grupėje užėmę pirmas vietas, antras vietas užėmė Jovita Poškutė (treneris Zenonas Zenkevičius) ir Aivaras Čekanavičius (treneris Zenonas Zenkevičius) suaugusiųjų amžiaus grupėje, ketvirtą vietą užėmė Mantas Neiberka (treneris Raimondas Turla) vaikų amžiaus grupėje.