Kalėdiniame bėgime – du nugalėtojai.

Dar praeitais metais vykusiame tradiciniame- Kalėdiniame bėgime,  Vilniuje sėkmingai pasirodė mūsų rajono sporto centro bėgikai. Šį kartą susirinko rekordiškai daug dalyvių – virš trijų su puse tūkstančio. Moterų 3 km rungtyje nugalėjo Renata Butkytė, jos rezultatas – 11min. 11sek. Vyrų tarpe trečias atbėgo Aivaras Čekanavičius,  jo rezultatas – 8min. 59sek. Kita Švenčionių sporto centro atstovė Jovita Poškutė nugalėjo 6  km. Distancijoje – jos rezultatas 22 min. 38sek. Vyrų grupėje šioje distancijoje antras finišavo – Lukas Tarasevičius, jo rezultatas – 19min. 17sek. Ilgiausioje 12 km. distancijoje trečią vietą iškovojo Modestas Dirsė, jo rezultatas 40 min. 33sek. Visi sportininkai treniruojasi pas trenerį  Zenoną Zenkevičių.