Lengvosios atletikos trikovės varžybos
Šiandien Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos stadione vyko Lietuvos mokyklų žaidynių rajoninės 2015 metais gimusių ir jaunesnių mokinių lengvosios atletikos trikovės varžybos. Jauniesiems sportininkams reikėjo bėgti 30 metrų, šokti į tolį ir mesti kamuoliuką. Mergaičių ir berniukų komandos varžėsi atskirose įskaitose. Suskaičiavus taškus pagal lengvosios atletikos daugiakovės taisykles ir šių varžybų korekcijas pagal nuostatus (dėl dalyvių amžiaus), asmeninėse įskaitose geriausiai pasirodė:
Mergaitės:
I vieta- Adrija Bogudskaja- 180 taškų (Pabradės ,,Ryto“ gimnazija).
II vieta- Tėja Patricija Čeponytė – 167 taškas (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija).
III vieta Emilija Lapina – 166 taškų (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija).
Berniukai:
I vieta- Airidas Vysockis- 126 taškų (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija).
II vieta- Damian Plotnikov- 115 taškų (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija).
III vieta Airidas Paprockas- 110 taškų (Pabradės ,,Ryto“ gimnazija).
Komandiniai mergaičių rezultatai:
I vieta- Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija- 628 taškai.
II vieta- Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija- 539 taškų.
III vieta- Pabradės ,,Ryto“ gimnazija- 537 taškai.
Komandiniai berniukų rezultatai:
I vieta- Pabradės ,,Ryto“ gimnazija- 426 taškai.
II vieta- Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija- 419 taškų.
III vieta- Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija- 344 taškų.
Komandos nugalėtojos iškovojo teisę dalyvauti Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninėse varžybose, kurios vyks gegužės mėn. 7 d. Utenos ,,Utenio“ stadione, kur susitiks su geriausiomis mokyklų komandomis iš visos Lietuvos.
Visi prizininkai apdovanoti Švenčionių rajono sporto centro medaliais, komandos nugalėtojos- taurėmis.




