gegužės 6 dieną Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos stadione vyko Lietuvos mokyklų žaidynių rajoninės 2012 metais gimusių ir jaunesnių mokinių lengvosios atletikos keturkovės varžybos. Jauniesiems sportininkams reikėjo bėgti 60 metrų, šokti į tolį ir mesti kamuoliuką ir bėgti 500 ar 800 metrų. Merginų ir vaikinų komandos varžėsi atskirose įskaitose. Suskaičiavus taškus pagal lengvosios atletikos daugiakovės taisykles, asmeninėse įskaitose geriausiai pasirodė:
Mergaitės:
I vieta- Daniela Mikelevič- 247 taškai (Pabradės ,,Ryto“ gimnazija)
II vieta- Saulė Pošiūnaitė- 228 taškai (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
III vieta Gabrielė Stakelytė- 192 taškai (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
Berniukai:
I vieta- Edgaras Klipčius- 210 taškų Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
II vieta- Deivid Koepovič- 195 taškai (Pabradės ,,Žeimenos“ gimnazija)
III vieta Aaron Grom- 184 taškai (Pabradės ,,Žeimenos“ gimnazija)
Komandiniai mergaičių rezultatai:
I vieta- Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija- 945 taškai.
II vieta- Pabradės ,,Ryto“ gimnazija- 851 taškai.
III vieta- Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija- 661 taškas.
IV vieta- Pabradės ,,Žeimenos“ gimnazija- 469 taškų
Komandiniai berniukų rezultatai:
I vieta- Pabradės ,,Žeimenos“ gimnazija- 789 taškai.
II vieta- Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija – 781 taškai.
III vieta- Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija – 742 taškai.
IV vieta- Pabradės ,,Ryto“ gimnazija – 736 taškai.
Komandos nugalėtojos iškovojo teisę dalyvauti Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninėse varžybose, kurios vyks gegužės mėn. 12 d. Vilniuje, ,,Vingio“ stadione.
Visi prizininkai apdovanoti Švenčionių rajono sporto centro medaliais, komandos


