Sūduvos taurė

Liepos 3-4 dienomis, Marijampolėje vyko tradicinės ,,Sūduvos taurė” lengvosios atletikos tarptautinės varžybos. Jose dalyvavo ir Švenčionių rajono sporto centro sportininkai. Varžybos buvo vykdomos dviejose amžiaus grupėse – suaugusiųjų ir jaunimo.

Suaugusiųjų grupėje dvi pirmas vietas iškovojo Daniel Golovacki (trenerė G. Michniova). 5000 m rungtyje antras finišavo Lukas Tarasevičius (treneris Z. Zenkevičius), taip pat Lukas pagerino asmeninį rezultatą daugiau nei puse minutes-14:55,34.

Kiti rezultatai: Justas Sažinas –  5 vieta (treneris R. Turla). Gytis Andreikėnas 7 ir 8 vieta (treneris Z. Zenkevičius).

Jaunių grupėje du kartus, pasiekęs du asmeninius rezultatus nugalėjo Erik Černiavski (treneris Z. Zenkevičius).

Kiti jaunių rezultatai: Dainius Rudzinskis (treneris Z. Zenkevičius)-200m.-24,88,400m.-55,76.Tomaš Pozlevič (treneris Z. Zenkevičius) 200m -25,45 (asmeninis rekordas), 400-56,44. Edgar Šupo (treneris Z. Zenkevičius) -400 – 55,70.