Oficialiai atverta dar viena viešoji erdvė sportuojantiems

Šiandien Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos stadione oficialiai atverta dar viena viešoji erdvė sportuojantiems. Naujai įrengtos sportinės erdvės atidarymo šventėje dalyvius sveikino Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius. Džiaugdamasis, kad rajone atsiranda vis daugiau erdvių, kuriose gali sportuoti kiekvienas norintis, skatino visus įvertinti tokią gerą sporto infrastruktūrą ir ja naudotis. Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos direktorė Rima Razmienė džiaugėsi, kad erdvė yra įrengta šios mokyklos kieme, kadangi vaikams ne tik pamokų, bet ir pertraukų metu atsirado naujos ir itin naudingos veiklos.
Naujos sporto erdvės atidarymo renginyje simbolinę juostelę perkirpo Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos direktorė Rima Razmienė ir Švenčionių rajono sporto centro vyriausioji specialistė Lina Lamauskienė.
Švenčionių rajono savivaldybė bei visa sporto bendruomenė ir toliau atkakliai siekia užtikrinti viešas, prieinamas sporto ir laisvalaikio paslaugas, siekiant auginti stiprią, sveiką, aktyvią jaunąją kartą, sudaryti sąlygas sportuoti tiek vaikams, tiek profesionaliems sportininkams.
Nauja sporto erdvė įrengta pagal projektą “Nauja erdvė- naujos galimybės sportuojančiai bendruomenei”.
Projektas remiamas Sporto rėmimo fondo ir Savivaldybės biudžeto lėšomis.
Nuotraukos Virgilijaus Cicėno.