Medaliu lietus Mažeikiuose, Lietuvos štangos spaudimo čempionate

Šeštadienį praūžęs štangos spaudimo čempionatas buvo itin sėkmingas Švenčionių rajono sportininkams. Jie iškovojo net 9 medalius, 2 antros vietos komandines taures (jaunimo amžiaus grupėje ir suaugusiųjų), 2 sportininkai tapo absoliučiais 2 vietos laimėtojais.

Pirmą vietą jaunimo tarpe ir tarp suaugusiųjų užėmęs Augustinas Juodgudis sv. kat -66 paspaudė net 132,5kg. Lukas Lazukin šioje svorio kategorijoje tarp jaunimo užėmė antrąją vietą, o tarp suaugusiųjų liko trečias paspaudęs 110. Almantas Cibulskas sv. kategorijoje -120kg. iškovojo trečiąją vietą, o Jurijus Titovas sv. kat. -74kg užėmė 2 vietą. Virginijus Mažuto jaunimo amžiaus grupėje ne tik tapo čempionu savo svorio kategorijoje, bet ir absoliučiu antros vietos nugalėtoju su rezultatu 157,5kg. Treneris Dainius Juodgudis veteranų amžiaus grupėje paspaudęs 120kg tapo čempionu sv. kat. -74kg. Eglė Turakevičiūtė paspaudusi 100kg sveriančią štangą tapo čempione -69kg. sv. kat. bei užėmė antrąją vietą absoliučioje įskaitoje moterų tarpe.