Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas

Palangoje baigėsi dvi dienas trukęs 95-asis Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas – svarbiausios lengvosios atletikos varžybos metuose, kuriose puikiai pasirodė Švenčionių rajono sportininkai. 400 m vyrų bėgime  Daniel Golovacki (treneris G.Michniova) iškovojo pirmą vietą. Trišuolio vyrams rungtyje Paulius Svarauskas (treneris V.Nekrašas) iškovojo pirmą vietą. 5000 m moterų  bėgime Gintarė Zenkevičiūtė (treneris Z.Zenkevičius) iškovojo antrą vietą. 5000 m vyrų bėgime Lukas Tarasevičius (treneris Z.Zenkevičius)  iškovojo antrą vietą. 3000 m kliūtiniame  bėgime vyrams Modestas Dirsė (treneris Z.Zenkevičius)  iškovojo trečią vietą. Trišuolio moterų rungtyje Dovilė Ragauskaitė (treneris V.Nekrašas)  iškovojo trečią vietą.