Lietuvos lengvaatlečiai – geriausi Pabaltyje.

Tai paaiškėjo po 2018 m. birželio 16 d. Uogrėje (Latvija) pasibaigusio Baltijos šalių čempionato. Lietuvos rinktinės sudėtyje čempionate dalyvavo ir trys Švenčionių rajono lengvaatlečiai. Aukščiausią vietą čempionate iškovojo Gintarė Zenkevičiūtė. Tik išvakarėse grįžusi iš Amerikos 5000 m ji įveikė per 17:03.69 ir finišavo antra. 400 m rungtyje startavo Daniel Golovackij. Nuotolį jis įveikė per 49.27 s ir iškovojo šeštą vietą. Su komandos draugais Danielius bėgo ir 4×400 m estafetę. Šioje estafetėje rinktinė finišavo trečia. Pirmą kartą į Lietuvos rinktinę patekęs Modestas Dirsė bėgo 3000 kl/b. Šioje rungtyje jis pagerino asmeninį rekordą 9:34.02 ir finišavo šeštas. Lietuvos komanda nugalėjo bendroje įskaitoje. Džiaugiamės, kad prie Lietuvos pergalės svariai prisidėjo ir mūsų rajono lengvaatlečiai.