Lengvosios atletikos varžybos

Medininkai-Vilnius
Liepos 25 d. vyko trisdešimtasis tradicinis estafetinis bėgimas Medininkai-Vilnius. Šis bėgimas skirtas 1991 m. liepos 31-osios naktį nelygioje kovoje žuvusiems Lietuvos pareigūnams. Estafetinis bėgimas tai šventa pareiga pagerbti kritusius, tai tarsi suvokimas, kad Tėvynę reikia mylėti, saugoti ir branginti.
Po ilgos pertraukos, šiame bėgime dalyvavo ir Švenčionėlių “Ridos” atstovai ,kurie po atkaklios kovos iki pat paskutinio etapo, sugebėjo nugalėti. Estafetę sudarė 7 etapai maždaug po 5km.
1.Švenčionėlių Rida 1:47;43,9
2.F.O.C.U.S Runing 1 1:48;32,0
3.Vilniaus bėgimo klubas 1 2:00;17,6
Už ,,Ridos“ komandą pagal etapus bėgo: Erik Černiavski, Paulius Bieliūnas, Aivaras Čekanavičius, Modestas Dirsė, Rimvydas Alminas, Aldas Mačernis ir Lukas Tarasevičius. Visus šiuos bėgikus treniruoja Švenčionių rajono sporto centro treneris Zenonas Zenkevičius.
Vilties bėgimas
Liepos 8d. Klaipėdoje vyko “Vilties bėgimas”. Pagrindinė “Vilties bėgimo” idėja: Už kito viltį. Kartu buvo vykdomas ir Lietuvos 10 km. bėgimo plentu čempionatas. Šiose varžybose dalyvavo ir Švančionių rajono sporto centro atstovai. 10 km. rungtyje trečią vietą iškovojo Rimvydas Alminas. Jo rezultatas-33:28. Ketvirtas finišavo Aivaras Čekanavičius-34:13.
Pusmaratonio rungtyje(21,098km.) nugalėjo Modestas Dirsė-1:15;36.
Visus šiuos bėgikus treniruoja Švenčionių rajono sporto centro treneris Zenonas Zenkevičius.