Bėgimas Švenčionėlių gatvėmis

Jau ketvirtąjį kartą Švenčionių rajono sporto centras organizavo tradicija tapusį bėgimą Švenčionėlių gatvėmis. Šiemet bėgikai tradiciškai rungėsi trijose distancijose: 2,5 km, 5 km ir 10 km ilgio trasose. Visose distancijose dalyviai pagal amžių buvo suskirstyti į grupes. Bėgikus sveikino ir sėkmingo starto linkėjo Švenčionių rajono savivaldybės administracijos direktorė Jovita Rudėnienė.
Dalyvauti bėgime ir įveikti trasas užsiregistravo bėgikai ne tik iš Švenčionių rajono, svečių turėjome iš Vilniaus, Šiaulių, Jonavos, Ignalinos, Kauno, Biržų, Zarasų, dalyvavo bėgikai iš Vokietijos ir JAV. Bėgime Švenčionėlių gatvėmis atskirų amžiaus grupių nugalėtojus ir prizininkus Švenčionių rajono sporto centro direktorius Artūras Paulauskas apdovanojo taurėmis, medaliais bei piniginiais prizais, o visiems bėgimo dalyviams buvo įteikti atminimo medaliai.
Švenčionių rajono sporto centro komanda už pagalbą organizuojant renginį nori padėkoti Švenčionių rajono savivaldybei, Švenčionėlių Švara darbuotojams, bei Švenčionių rajono policijos komisariatui už dalyvių saugumą.
Už finansinę paramą dėkojame: R. Maliavkos firma “Reks”, Uždaroji akcinė bendrovė “Žeista”, UAB “Alviva, UAB Egsis, UAB Agrodema, Masevičiaus įmonė “Girios”, UAB Žeimenos miškai, Irmai Polučanskaitei, Intercargo.