NEMOKAMOS TRENIRUOTĖS / MOKYMAI PO ATVIRU DANGUMI
 
Sportas turi labai didelį poveikį mūsų kasdieniam gyvenimui ir sveikatai. Pagrindinė sporto nauda yra ta, kad jis suteikia unikalią galimybę turėti sveiką kūną, jau nekalbant apie tai, kad praturtina ir paįvairina mūsų kasdienybę. Įtraukus į savo rutiną sportą ir tokiu būdu padidinus fizinį aktyvumą, galima pagerinti širdies veiklą, sumažinti diabeto riziką, kontroliuoti cukraus lygį kraujyje, sumažinti įtampą ir stresą. Fizinis aktyvumas gerina nuotaiką, didina mūsų disciplinuotumą ir tuo pačiu prisideda prie geresnės gyvenimo kokybės. Be to, fizinis aktyvumas gerina ir mūsų raumenų atmintį bei koordinaciją. Taigi, priežasčių, kodėl sportuoti sveika, yra ne viena…
Nors dažnai skundžiamasi, kad užsiimti sportine veikla trukdo tiek laiko, tiek pinigų trūkumas, vasara – puikus metas, kai gryname ore galima sportuoti ir visiškai nemokamai. Tai daryti dar paprasčiau, kai sportuoti ragina ne tik užsispyrimas, valia ir ryžtas, bet ir nemažas būrys bendraminčių.
Norintys ne tik pagerinti savo fizinę formą bei emocinę būseną, bet ir daugiau sužinoti apie sporto reikšmę sveikatai, išmokti naujų sporto užsiėmimų būdų ar pabendrauti, gali prisijungti prie nemokamų sporto užsiėmimų / paskaitų / mokymų.
Švenčionių rajono savivaldybė ir Švenčionių rajono sporto centras kviečia birželio 21 d., 23 d., 28 d. ir 30 d. nuo
17:30 iki 19:00 val. laiką leisti aktyviai ir dalyvauti nemokamose treniruotėse / mokymuose / paskaitose neseniai atnaujintoje sporto erdvėje, esančioje prie Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos stadiono (Adutiškio g. 18, Švenčionys).