X-ųjų Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių zoninės varžybos

2017 m. rugsėjo 2 d. Šalčininkuose vyko X-ųjų Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių zoninės varžybos. Sėkmingai žaidynėse pasirodė Švenčionių rajono sportininkai. Rajonui atstovavo 3 seniūnijų komandos, kurios varžėsi krepšinio 3×3, šaškių ir šachmatų varžybose. Visos komandos iškovojo teisę atstovauti Švenčionių rajoną finalinėse varžybose š.m. rugsėjo 16 dieną Jonavoje.
Šaškių varžybose dalyvavo Pabradės seniūnijos komanda- Viačeslavas Perveinis, Valentina Adomavičienė ir Viačeslav Šumilov, iškovoję antrąją komandinę vietą jau pradėjo ruoštis finalinėms varžyboms. Šachmatų varžybose, kuriose kovojo Švenčionių seniūnijos komanda – Jūratė Mažvilienė, Rimvydas Petrauskas, Michail Uskov- iš šešių komandų užėmė trečiąją vietą ir taip pat jau ruošiasi finalui. Krepšinio 3X3 vyrų (virš 20 m.) varžybose Švenčionėlių seniūnijai atstovavo – Mantas Šiekštelė, Modestas Pipiras, Deimantas Zubanovas ir Artūras Paulauskas. Varžybos susiklostė labai sunkiai, rungtynių metu Deimantas patyrė raktikaulio lūžį, bet komanda mobilizavosi ir laimėjusi dvi pergales, bei patyrusi vieną pralaimėjimą, užėmė antrąją vietą ir taip pat dalyvaus finalinėse varžybose Jonavoje. Linkime seniūnijų komandoms sėkmės!