X Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės

2017 m. birželio 10 d., šeštadienį Sariuose vyko X Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių 1 etapo, rajoninės varžybos. Sportininkai varžėsi paplūdimio tinklinio, smiginio, seniūnų trikovės varžybose. Tinklinio varžybose dalyvavo 6 komandos. Nugalėjo tapo Cirkliškio seniūnijos komanda. 2-ąją vietą iškovojo Sarių komanda, 3-ąją vietą – Švenčionėlių seniūnijos komanda.
Puikiai sekėsi ir seniūnų trikovės varžybose, kuriose susumavus visų trijų rungčių rezultatus (smiginio, baudų metimo į krepšį ir teniso kamuoliuko mušinėjimas) pirmąsias vietas moterų grupėje laimėjo Cirkliškio seniūnijos seniūnė Valentina Lysenko, vyrų grupėje Pabradės seniūnas Edvard Voršinski.
Tuo pat metu teniso aikštyne vyko lauko teniso varžybos „Sarių taurė 2017“ Nugalėtoju tapo Arnas Martinkėnas, 2-oji vieta atiteko Artūrui Martinkėnui, 3-oji vieta – Gediminui Kondratavičiui, 4-oji vieta – Nikolajui Skripko.