Šeštadienį penktuoju etapu Smiltynėje baigėsi šių metų Lietuvos kroso taurės varžybos

2017 m. lapkričio 11 dieną Smiltynėje vyko Lietuvos kroso taurės baigiamasis V etapas. Sėkmingiausiai pasirodė Švenčionių rajono sportininkai užėmė pirmąsias vietas Erik Černiavski (treneris Zenonas Zenkevičius) vaikų amžiaus grupėje 1500 m bėgimo rungtyje ir Renata Butkytė (treneris Zenonas Zenkevičius) suaugusiųjų amžiaus grupėje 5140 m. bėgimo rungtyje, Kristina Zajančkovskaja (treneris Z.Zenkevičius, R.Turla) suaugusiųjų amžiaus grupėje 5140 m. bėgimo rungtyje užėmė antrą vietą, trečiąsias vietas užėmė Justas Sažinas (treneris Raimondas Turla) jaunučių amžiaus grupėje 2385 m bėgimo rungtyje ir Paulius Bieliūnas (treneris Zenonas Zenkevičius) suaugusiųjų amžiaus grupėje 7220 m. bėgimo rungtyje.

Komandinėje įskaitoje Švenčionių rajono komanda rajonų grupėje užėmė pirmą vietą.

Susumavus penkių etapų rezultatus 2017 metų Lietuvos kroso taurės nugalėtojais ir prizininkais tapo:

I vieta Erik Černiavski vaikų amžiaus grupėje;

II vieta Renata Butkytė ir Modestas Dirsė suaugusiųjų amžiaus grupėje;

III vieta Justas Sažinas jaunučių amžiaus grupėje ir Kristina Zajančkovskaja suaugusiųjų amžiaus grupėje.

Miestai. 1.Klaipėda 957, 2.Šiauliai 752, 3.Kaunas 472.

Rajonai. 1.Švenčionys 479, 2.Vilniaus r. 428, 3.Šilutė 384.