„Aukštaitijos taurė 2017“

2017 m. balandžio 15 d. Švenčionių profesinio rengimo centro sporto salėje vyko kasmetinis štangos spaudimo turnyras „Aukštaitijos taurė 2017“. Į varžybas susirinko 50 dalyvių iš skirtingų Lietuvos sporto klubų. Daug metų iš eilės gerus rezultatus demonstruoja Švenčionių rajono komanda, kuri ir šiais metais varžybose užėmė antrą komandinę vietą, užleisdama pirmą poziciją vos keliais taškais daugiai surinkusiai Kuršėnų komandai.

93 kg svorio kategorijoje nepralenkiamas buvo Anatolijus Laptevas, išspaudęs 232,5 kg štangą ir įvykdęs elito sportinį normatyvą.

63 kg svorio kategorijoje pirmą vietą iškovojo Eglė Turakevičiūtė, išspaudusi 100 kg štangą.

83 kg svorio kategorijoje išspaudęs 190 kg štangą pirmas buvo Evaldas Černiauskas.

59 kg svorio kategorijoje trečią vietą iškovojo Augustinas Juodgudis, išspaudęs 107,5 kg.

66 kg svorio kategorijoje taip pat trečią vietą iškovojo Vitalijus Mažuto, išspaudęs 125 kg štangą.

74 kg svorio kategorijoje antrą vietą užėmė Romas Turakevičius, išspaudęs 170 kg štangą.

74 kg svorio kategorijoje trečias buvo Dainius Juodgudis, išspaudęs 165 kg štangą.

74 kg svorio kategorijoje ketvirtas liko Virginijus Mažuto, išspaudęs 135 kg štangą.

83 kg svorio kategorijoje ketvirtas buvo Deividas Jurkovlianecas, išspaudęs 162,5 kg štangą.

105 kg svorio kategorijoje ketvirtą vietą užėmė Almantas Cibulskas, išspaudęs 190 kg štangą.

120+ kg svorio kategorijoje antras liko Arturas Bučelis, išspaudęs 140 kg štangą.

Komandos nugalėtojos ir sportininkai prizininkai buvo apdovanoti taurėmis ir rėmėjų įsteigtomis dovanomis.

Dėkojame Švenčionių profesinio rengimo centro direktorei Mildai Gustienei-Vilniškei, sporto klubui „Grifas“, Švenčionių rajono sporto centrui, kūno kultūros mokytojams Vismantui Kujeliui ir Josifui Jarošui, įmonei „Maistas sportui“ be kurių pagalbos būtų sunku organizuoti šias varžybas.